stylowe-bransolety.pl

Nasz Polski świat mody słynie z tego że zrzucany jest na drugi plan za sprawą zagranicznych nowości. Bardzo często mówi się że polska moda w zestawieniu do innych regionów jest daleko w tyle, jednak gdyby przypatrzeć się temu bardziej polscy producenci są w stanie zaoferoać polskim klientom naprawdę ciekawe pomysły!
Od najbardziej porządanych fasonów po wysokiej jakości tkaniny. Gdzie i dlaczego pojawił się bariera kupujących? Brak odpowiednich umiejętności projektantów czy może ludzie są zbytnio wymagający w swoich poszukiwaniach?

Okazuje się że nie! Chodzi o to że Polska Moda rozwijała się w o wiele krótszym czasie niż organizacje międzynarodowe dostając tym samym dużo mniej czasu na podbicie rynku. Nabywcy dostrzegając że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy przodują w rankingach oddali zaufanie zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu noszenia polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| aczkolwiek niestety takie są smutne realia.
Okazuje się że wymarzonego płaszcza, oraz innej odzieży ludzie nie muszą wyszukiwać u naszych sąsiadów ponieważ wystarczy jedynie zbadać polski asortyment.

Reasumując postarajmy się zaakceptować i pokochać to co Polskie! Odsuńmy na bok uprzedzenia i dajmy szansę miejscowym projektantom ale też innym fundamentom tej branży.

Stylowe Bransolety