slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znasz trzy podstawowe słowa opisujące typową kobietę? My znamy: milość, rodzina i wyglad. Co kryje się pod tymi nazwami? Jakich rzeczy pragną kobiety? Jakich rzeczy nie tolerują? Z czym się borykają ? Czego nie zostawiają nawet na krótką chwilę? Dziś przedyskutujemy pierwsze podstawowe pojęcie: miłość w życiu kobiety. Postarajmy się je rozgryźć. Jak widzi samą siebie płeć piękna, a jak patrzy na nią płeć męska? Czego oczekują obie strony? Kobiety lubią czuć się adorowane. Znaczna większość lubi kiedy mężczyzna bierze inicjatywę w głębszej relacji we własne ręce jednak nie akceptują zachowania na zabój zaangażowanego „sługi”. Jak bardzo często mówią z jednej strony potrzebują czułości, stałości w uczuciach, jednak z drugiej strony skrycie marzą o tym żeby ich facet czasami stawiał opory, bywał niedostępny. Jakie z tego wnioski? Panie wbrew pozorom też pragną zdobywać, bo przecież czy kogoś satysfakcjonuje w pełni bez trudu zyskana rzecz, a dopiero co relacja czy atencja kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Wobec tego w jaki spsób dogodzić oczekiwaniom wyjątkowych dam? Jak sprawić by być na wygranej pozycji?
Zadbaj o nią w sposób jaki chce, zaobserwuj kobiece mniejsze czy większe potrzeby, ażeby wiedzieć jakie z nich są najważniejsze i na tych skoncentruj się najbardziej, zwyczaj bywania nieosiągalnym wyrobisz rozmawiając z wybranką. Zapamiętaj, że to wymiana zdań jest fundamentem dobrego związku.
Nie możesz zapomnieć, że więź trzeba pielęgnować najczęściej drobnymi gestami, uczynkami. Niepodtrzymywane uczucie wcześnie czy później po prostu wygasa. Właśnie to czyni, że damsko-męska relacja jest niezwykła, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna