bizuteria-2020.pl

Świecidełka to pojęcie bardzo szerokie. Na jakie kategorie możemy je pogrupować? Jak najbardziej biorąc pod uwagę materiał, z jakiego zostały wykonane i które kamienie użyto. Teraz jednak zrobimy klasyfikację pod kątem rodzaju wyrobów jubilerskich.
Łańcuszki na Szyję są lubiane od lat, tak samo poprzez kobiety i mężczyzn. Niewielka zawieszka na połączonych ogniwach łańcuszka zazwyczaj zamieszczona na szyi – sedno kobiecego wdzięku.
Srebrne kolczyki to następny rodzaj nie tylko damskich wyrobów z rodzinny biżuterii. Zazwyczaj tworzy się je ze srebra. Wyróżniamy kilka typów spięć, na przykład Klasyczny. Właśnie one pozostają najczęściej kupowane na świecie zbranży złotniczej.
Sygnety (pierścionki) od wieków zdobią także damską dłoń. Wyróżniamy te zwyczajne, choć bywają też wzory z kamieniami. Niebywale często mają określoną personifikacje.
Bransolety są to delikatne łańcuchy jakie kobiety zazwyczaj noszą na rękę, jednak czasami i na nogę, ostatnimi czasy pozostaje to nieprzeciętnie modne
Beadsy – rodzaj, który przyszedł do naszego kraju z pięknych Włoch. Zawieszki nasuwane są tutaj na mocną bransoletę z zatrzaskiem. Dlatego, że koraliki pojawiają się w ogromnej kombinacji modeli praktycznie wszelka kompozycja pozostaje inna.
Na światowym rynku istnieje także seria mająca swoje korzenie w Stanach zjednoczonych. W której charmsy są podwieszane do ogniw bransoletki przy pomocy niewielkiego karabinka wspinaczkowego. Przypisano im nazwę charmsów.
Obrączki ślubne – przynależą do rodziny pierścionków. Ostatnio niebagatelnie doznały chodliwości. Zakochani chcą posiadać modele oryginalne i romantyczną sentencją.
Zegarki – nasza końcowa grupa z segmentu biżuterii. Bardzo często noszona i przez mężczyzn. Istotny jest nie tylko metal, ale również mechanizm.
Rodzajów biżuterii pozostaje naprawdę sporo. Kiedy już dokonujemy zakupu nierzadko warto poszukać niedużą firmę złotniczą. Towary będą dużo przedniejszej jakości, ponadto również nieco w niższej cenie.

biżuteria 2020